نرم افزار

دانلود نرم افزار PLC (برنامه نویسی PLC ) SIMATIC Step7 5.5

دانلود نرم افزار PLC (برنامه نویسی PLC ) SIMATIC Step7 5.5

سلام

براتون نرم افزار برنامه نویسی برای PLC رو آماده کردیم !

توی پست قبل ما نرم افزار LOGO رو برای دانلود قرار داده بودیم .

دانلود نرم افزار PLC (برنامه نویسی PLC) LOGO 8

و توی این مطلب یه نرم افزار دیگه رو برای برنامه نویسی PLC قرار دادیم

دانلود نرم افزار PLC برنامه نویسی PLC
دانلود نرم افزار PLC برنامه نویسی PLC

 

SIMATIC STEP 7 حرفه ای
راه حل جامع مهندسی برای کنترل کننده های SIMATIC
بررسی اجمالی

دانلود نرم افزار PLC

توصیفی
ابزار برنامه STEP 7
زبانهای برنامه نویسی
عملیات تنظیم
سیستم عامل های پشتیبانی شده
صدور مجوز

توصیفی
SIMATIC STEP 7 حرفه ای

STEP 7 Professional شامل بسته های نرم افزاری زیر است:

STEP 7 نرم افزار پایه

S7 – نمودار.

S7 – SCL

S7 – PLCSIM

علاوه بر صرفه جویی در قیمت قابل توجه در رابطه با خرید اجزای فردی می توانید از تلاش های نصب شده کمتری و امکان عضویت در یک سرویس به روز رسانی نرم افزاری متقابل استفاده کنید.
(فصلنامه مجوز زیر را ببینید)

اطلاعات در مورد STEP 7 نسخه
برای برنامه نویسان کنترل از آخرین نسل S7-1200، S7-1500، ET 20SP CPU و S7-1500 نرم افزار کنترل شما نیاز به STEP 7 (TIA پورتال) نرم افزار مهندسی. البته شما می توانید برنامه های S7-300، S7-400 و SIMATIC WinAC را با این نرم افزار برنامه ریزی کنید.

STEP 7 نرم افزار پایه

نرم افزار پایه STEP 7 ابزار استاندارد برای سیستم های اتوماسیون SIMATIC S7، SIMATIC C7 و SIMATIC WinAC است. این کاربر را قادر می سازد تا به آسانی و راحت از قابلیت عملکرد این سیستم ها استفاده کند.

مرحله 7 شامل توابع مناسب برای تمام مراحل یک پروژه اتوماسیون است:

پیکربندی و پارامتر کردن سخت افزار

مشخص کردن ارتباط

برنامه نويسي.

تست، راه اندازی و سرویس

اسناد، بایگانی

توابع عامل / تشخیص

به بالای صفحه
ابزار برنامه STEP 7

SIMATIC-Manager:

مدیر SIMATIC تمام اطلاعات مربوط به یک پروژه اتوماسیون را بدون در نظر گرفتن سیستم هدف (SIMATIC S7، SIMATIC C7 یا SIMATIC WinAC) که بر روی آنها اجرا می شود، مدیریت می کند.

برنامه نویسی PLC

این نقطه ورود مشترک برای همه ابزار SIMATIC S7، C7 یا WinAC فراهم می کند. ابزار SIMATIC که برای پردازش داده های انتخاب شده لازم است به طور خودکار توسط SIMATIC Manager آغاز می شود.

نماد-ویرایشگر:

با ابزار Symbol Editor تمام متغیرهای جهانی (در مقایسه با پارامترهای رسمی محلی که در هنگام بلوک برنامه ریزی شده اعلام می شوند) مدیریت می شوند. توابع زیر در دسترس هستند:

تعریف نشانه های نمادین و نظرات برای سیگنال های پردازش (ورودی ها / خروجی ها)، پرچم ها و بلوک ها

توابع مرتب سازی

تبادل داده با سایر برنامه های ویندوز

نمودار نماد که در هنگام استفاده از این ابزار تولید می شود برای تمام محصولات نرم افزاری موجود است. به این ترتیب تغییرات به پارامتر نماد به طور خودکار توسط تمام ابزارها تشخیص داده می شود.

پیکربندی سخت افزار:

پیکربندی سخت افزار ابزار برای تنظیم و پارامتر کردن سخت افزار مورد استفاده برای پروژه اتوماسیون استفاده می شود. توابع زیر در دسترس هستند:

پیکربندی سیستم اتوماسیون رک ها از یک کاتالوگ الکترونیکی انتخاب شده و ماژول های انتخاب شده به اسلات های مورد نیاز در قفسه ها اختصاص داده می شوند.

پیکربندی I / Os توزیع شده به همان شیوه ای انجام می شود که پیکربندی I / Os غیر توزیع شده انجام می شود. ماژول های I / O کانال دانه ای نیز پشتیبانی می شوند.

برنامه نویسی PLC

تخصیص پارامتر CPU:
خواص مانند ویژگی های راه اندازی مجدد و نظارت بر زمان چرخه می تواند منو تنظیم شود. چند کاره پشتیبانی می شود. داده های وارد شده در بلوک های داده سیستم در CPU ثبت می شوند.

تخصیص پارامتر ماژول:
کاربر می تواند تمام پارامترهای قابل تنظیم از ماژول ها را در فرم های صفحه ورودی مشخص کند. تنظیمات از طریق سوئیچ DIP غیر ضروری است. پارامتر کردن ماژول های سخت افزاری به طور خودکار در طول شتاب پردازنده اتفاق می افتد. بنابراین، تغییر یک ماژول را می توان بدون پارامتر دیگری انجام داد.\

دانلود SIMATIC Step7 5.5

ماژول عملکرد (FM) و ارتباطات پردازنده (CP) تعیین پارامتر:
این پارامترها نیز در پیکربندی سختافزار همانند پارامترهای دیگر ماژول ها اتفاق می افتد. برای این پارامترها اشکال و قوانین روی صفحه نمایش خاص سخت افزار-ماژول برای هر FM و CP ارائه شده (در بسته بندی عملکرد FM / CP گنجانده شده است). این سیستم از ورودی های معیوب جلوگیری می کند و تنها گزینه های مجاز ورود را در فرم های تعیین شده بر روی پارامترها ارائه می دهد.

نظراتتون رو در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید
آیرنکس موظف به پاسخگویی و رفع اشکال هر مطلب است
ارتباط با ادمین در انجمن، نظرات و تلگرام : 09358790909
برچسب ها

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم مدیر وبسایت آیرنکس ! در سال 1394 سایت ای وی آر استودیو رو طراحی کردم (ای وی آر استودیو رو حذف کردیم) . و در تیر ماه 1396 سایت آیرنکس رو طراحی کردم و در خدمت شمام !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن