آیرنکس موظف به پاسخگویی و رفع اشکال هر مطلب است
برای پشتیبانی از انجمن ، نظرات و تلگرام میتونید اقدام کنید | تلگرام : 09358790909
کانال تلگرام
نرم افزار

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)

سلام

براتون آخرین نسخه نرم افزار Plexim Plecs Standalone رو آماده کردیم .

این نرم افزار برای شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت استفاده میشه !

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)
نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)

اگه میخواین عضو شین 🙂 ورود به سایت یا ثبت نام

توضیحات نرم افزار : (ترجمه ماشینی هستش و دقت نداره !)

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت

بستر مستقل شبیه سازی

PLECS Standalone یک بسته نرم افزاری مستقل برای شبیه سازی سیستم های قدرت الکترونیک است. اگر استقلال از سایر سیستم عامل های شبیه سازی مهم باشد، PLECS Standalone یک راه حل همه جانبه برای مدل سازی مدار های پیچیده الکتریکی و کنترل های پیشرفته در یک محیط واحد را فراهم می کند.

با توجه به موتور بهینه سازی آن، PLECS Standalone بسیار سریعتر از PLECS Blockset عمل می کند. PLECS Standalone با استفاده از کتابخانه بلوک جامع، راه حل مقرون به صرفه اما قدرتمند برای شبیه سازی سیستم پویا به طور کلی ارائه می دهد.
حل کننده های اختصاصی

اتمل استودیو


PLECS Standalone همراه با موتور خود برای حل معادلات مدار می آید. کاربر می تواند بین متغیر گام و solver های مرحله ثابت را انتخاب کند. به طور کلی برای شبیه سازی دقیق و کارآمد، برای حل کننده های زمان گام متغیر، چرا که آنها در طول شبیه سازی بسته به دینامیک مدل، اندازه گام را می گیرند. PLECS Autonomous فراهم می کند solvers به ​​طور ضمنی و صریح متغیر گام بهینه سازی شده برای سیستم های سفت و سخت و غیر سفت.

دانلود Plexim Plecs Standalone

سیستم های داده نمونه

موتور شبیه سازی اجازه می دهد تا کاربر را به مدل داده های نمونه ای، یعنی سیستم های گسسته که فقط در زمان های متفاوت تغییر می کنند، مدل سازی کنیم. کاربران می توانند سیستم هایی را که بطور دوره ای یا در فواصل متغیر نمونه برداری می شوند، سیستم هایی با بلوک هایی با نرخ نمونه های مختلف و سیستم هایی که بلوک های مداوم و گسسته را جمع می کنند، مدل کند.
قابلیت همکاری

آردوینو

مدل های شبیه سازی را می توان با استفاده از PLECS Blockset با استفاده از توابع واردات و صادرات مبادله کرد. تمام اجزای کتابخانه و ابزار مدل سازی ارائه شده در PLECS Standalone نیز در PLECS Blockset موجود می باشد. هنگام وارد کردن یک مدل ایجاد شده با PLECS Blockset، قسمت Simulink نادیده گرفته می شود.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
هر سوالی که براتون پیش اومد رو در نظرات بگید تا به سرعت جوابش رو بگیرید !
برچسب ها
اشتراک ویژه رایگان میخوای ؟ کلیک کن !

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم مدیر وبسایت آیرنکس ! در سال 1394 سایت ای وی آر استودیو رو طراحی کردم (ای وی آر استودیو رو حذف کردیم) . و در تیر ماه 1396 سایت آیرنکس رو طراحی کردم و در خدمت شمام !

مطالب مرتبط

‫2 نظرها

 1. (3)

  سلام
  در این نرم افزار کلا ترانزیستور BJT وجود نداره و اینطور که در سایتش نوشته به جای اون به دلیل رفتار بسیار مشابه از Ibgt باید استفاده کرد
  سوالم اینه که در BJT یک بیس داره که به هر جایی از مدار بخواهیم می تونیم وصل کنیم ولی تو این نرم افزار این قسمت ibgt رو چطور باید به مدار وصل منیم تا بتونیم به صورت BJT اتتفاده کنیم
  ممنون

  آیا شما این مورد را مفید دریافت کرده اید؟ بله نه

  1. سلام . والا لینک نرم افزار رو گذاشتم در مورد خودش اطلاعات ندارم 🙂

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

بستن