حمایت از آیرنکس

تولید محتوا کاری بسیار وقت گیر و نیازمند حوصله است. آیرنکس کار خود را از تیر ماه سال 1396 شروع کرده است. سایت آیرنکس هیچگونه مبلغی را از مراجعه کنندگان درخواست نمیکند (تنها قسمت غیر رایگان سایت، دوره جامع آموزش آردوینو است). هدف ما کمک به جامعه علمی و اگر خودمانی تر بگوییم راه انداختن کار بازدید کنندگان است. گاها دیده شده برای مطالبی که در سایت آیرنکس به رایگان قرار داده شده بعضی سایت ها مبالغ هنگفتی را دریافت میکنند.

با وجود وقت بسیاری که تولید محتوا و ترجمه از نویسنده میطلبد، نویسندگان آیرنکس همچنان در حال تولید محتوای با کیفیت برای شما عزیزان هستند.

حمایت از آیرنکس

با وجود عدم درخواست حمایت مالی، چطور میتوانید به ما کمک کنید ؟

همانطور که گفته شد تیم سایت آیرنکس هیچ درخواست حمایت مالی از شما عزیزان ندارد. اما با چند روش ساده و سریع میتوانید حمایت زیادی (در صورت تمایل) از ما به عمل آورید.

1. ارسال نظر برای مطالب

شیرین ترین قسمت تولید محتوا برای یک نویسنده به ثمر نشستن آن است. شما عزیزان میتوانید پس از استفاده از مطالب با ارسال نظر و ستاره دادن (ستاره ها در انتهای مطالب قرار دارند) موجب دلگرمی نویسندگان باشید.

2. دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی

سایت ما در شبکه های مجازی مختلف فعالیت دارد اما مهم ترین قسمت فعالیت ما (در شبکه های اجتماعی) در شبکه های تلگرام و اینستاگرام است. برای دنبال کردن ما میتوانید روی لینک شبکه های اجتماعی ما بزنید و مارا فالو کنید.

عضویت در کانال تلگرامفالو کردن پیج اینستاگرام

3. منتشر کردن مطالب ما

راه دیگر برای حمایت انتشار مطالب سایت است. هیچ مانعی جهت انتشار مطالب سایت آیرنکس با ذکر لینک منبع وجود ندارد. میتوانید در صورت تمایل مطالب را در شبکه های اجتماعی یا در سایت / وبلاگ خود قرار دهید.

4. نویسنده آیرنکس باشید !

در صورتی که مهارتی در زمینه ی برق ، الکترونیک ، رباتیک و … دارید، میتوانید با ارسال درخواست نویسندگی به ادمین سایت، به جمع نویسندگان آیرنکس بپیوندید. نویسندگی در سایت آیرنکس درآمدی ندارد اما اعتبار ، کمک به مردم و … را به همراه دارد.

این 4 کار را میتوانید در صورت تمایل برای حمایت از آیرنکس انجام دهید. با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *