رپورتاژ آگهی

توکن متاورس CCH

Coinchase در جهان پیشروترین پلتفرم تامین مالی بلاک چین با تمرکز بر همه نوع افراد است. این توکن تعامل اجتماعی و خرید و فروش برای عموم مردم را بین پروژه‌های بلاک چین و کاربران پلتفرم، ترویج می‌دهد و از طریق پلتفرم خود و توکن  CCH«جوایز مشارکت» را در سراسر جهان عرضه می‌کند. این توکن اولین پلتفرم تامین مالی جمعی بلاک چین با سرویس Break Return and Return است.

Coinchase یک شبکه خدمات مالی ارز دیجیتال مبتنی بر عموم است و خدماتی از جمله: تامین مالی جمعی بلاک چین، پس‌انداز ارزهای دیجیتال، وام دادن به ارزهای دیجیتال، و بازی های ارز دیجیتال را ارائه می‌دهد.

توکن متاورس CCH

“شکست و بازگشت” (Break and Return) در توکن cch چگونه کار می‌کند؟

Coinchase یک فرآیند بسیار دقیق را برای به اجرا گذاشتن پروژه‌های بلاک چین برای سرمایه‌گذاران انجام می‌دهد و در عین حال، Coinchase در کنار سرمایه‌گذاران می‌ایستد و از طرف‌های پروژه می‌خواهد در خط‌مشی 48 ساعته «Break and Return» شرکت کنند تا از شرکت‌کنندگان در بازار نزولی محافظت کنند. ارزش یک پروژه بلاک چین با کیفیت بالا به تدریج با جریان ثابت طرفداران جدید افزایش پیدا می‌کند. بنابراین Break and Return در درجه اول به عنوان یک وسیله بیمه است. در عین حال کاربران را تشویق می‌کند و باعث می‌شود که کاربران از پروژه حمایت کنند. به عنوان مثال همانطور که بیت کوین نشان می‌دهد، تنها با توجه به ارزش هر پروژه می‌توان بیشترین بازده را به دست آورد.

۵ نکته کلیدی برای Coinchase که باید بدانید:

در این بخش با نکاتی آشنا میشوید که به شناخت این ارز جدید کمک می‌کند. اطلاعات برگ برنده شما در بازار ارزهای دیجیتال است. با ما همراه باشید.

سیاست «شکستن و بازگشت» (Break and Return)

پس از اتمام فروش عمومی برای همه افراد در Coinchase، ممکن است در طول 48 ساعت اول توکن‌های پروژه‌ها برای اولین بار در صرافی دارایی‌های رمزنگاری شده لیست شوند. در اولین لیست صرافی، اگر قیمت توکن پروژه از قیمت فروش عمومی کمتر شود، سرمایه‌گذاران سه روز فرصت دارند تا برای بازپرداخت درخواست دهند. هیچ هزینه رسیدگی برای بازپرداخت وجود ندارد.

در صورتی که یک شرکت کننده درخواست بازپرداخت کند، هر گونه پاداش یا مشوق به طرف پروژه برگردانده می‌شود. اگر پس از گذشت 48 ساعت از اولین لیست مبادله، قیمت توکن کمتر از قیمت فروش عمومی نباشد، شرکت‌کنندگان حق درخواست بازپرداخت را نخواهند داشت. Coinchase زمانی که دوره استراحت و بازگشت تمام شود به همه شرکت‌کنندگان اطلاع می‌کند. پس از آن دوره، هیچ شرکت‌کننده‌ای نمی‌تواند درخواست بازپرداخت کند.

اصل «شکستن و بازگشت» (Break and Return)

به دلایل بسیار زیادی از پروژه‌های بلاک چین در بازار، بازار نزولی در سال 2018 باعث شده است که سرمایه‌گذاران انفرادی زیان‌های بسیار زیادی را متحمل شوند. Coinchase یک پروژه است که بر محور جامعه بنا شده است. این پروژه از دیدگاه کاربران طراحی شده است تا به آنها کمک کند تا پروژه های ارزشمند بلاک چین را پیدا کنند و زمانیکه در آن پروژه‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند، مزایای آنها به حداکثر برسد.

یک پلت فرم تامین مالی جمعی مانند Coinchase فقط پروژه‌های با کیفیت و واقعی را نشان می‌دهد و حامیان واقعی برای آنها پیدا می‌کند. حامیان اولیه برای موفقیت یک پروژه بلاک چین بسیار مهم هستند. مانند افراد علاقه‌مند به بیت کوین، حامیان اولیه پروژه به راه‌اندازی پروژه کمک می‌کنند، به طوری که پس از فهرست شدن در صرافی‌ها، حامیان واقعی و وفادار وجود خواهند داشت، نه فقط سفته بازان، و باعث می‌شوند ارزش پروژه افزایش پیدا کند. برعکس، یک پروژه بلاک چین با حامیان غیرواقعی محکوم به شکست خواهد بود.

توکن متاورس CCH

چگونه می‌توانیم عضو شویم؟

Coinchase یک طرح عضویت ماهانه ارائه می‌دهد. فعالیت و عضویت در آن مانند خرید سند باکس آسان و راحت است. کاربران می‌توانند، انتخاب کنند که عضو Coinchase شوند تا از مزایای عضویت منحصر به فرد برخوردار شوند. هنگامی که کاربر انتخاب می‌کند عضو شود، CCH به قیمت دوETH برای یک دوره 30 روزه در حساب Coinchase او قفل می شود. برداشتن این مبلغ در دوره 30 روزه مجاز نیست. قبل از راه‌اندازی CCH و فهرست مبادله، قیمت آن با توجه به قیمت فروش عمومی آن بر حسب ETH تعیین می‌شود.

پس از 30 روز، کاربران می‌توانند یک ماه دیگر به عضویت خود ادامه دهند و همچنین می‌توانند درخواست انصراف از حق عضویت را داشته باشند. عضویت به اعضا این امکان را می‌دهد که به مدت 30 روز از مزایایی برخوردار شوند. عضویت ممکن است به صورت ماهانه تمدید شود. دقت داشته باشید که برای برخورداری از مزایای عضویت در هر پروژه، اعضا باید وضعیت عضویت خود را به مدت 30 روز متوالی از روزی که توکن پروژه انتخابی را در حین فروش عمومی خود خریداری کردند، نگهداری کنند. اگر قرار است عضویت کاربر قبل از 30 روز از روز خرید توکن‌ها در حین فروش عمومی منقضی شود، اعضا باید وضعیت عضویت خود را تمدید کنند تا از مزایای آن پروژه برخوردار شوند.

جوایز مشارکت

51٪ از کل عرضه به کاربرانی که در فروش عمومی پروژه Coinchase شرکت می‌کنند، اختصاص داده می‌شود. Coinchase برای هر پروژه 5٪ کارمزد خدمات از کل مبلغ جمع‌آوری شده در فروش عمومی را دریافت می‌کند. سپس به شرکت‌کنندگان آن پروژه دو برابر هزینه خدمات جمع‌آوری شده در توکن‌های CCH را پاداش می‌دهد. مبلغ کل پاداش به تناسب مشارکت شرکت‌کنندگان تقسیم خواهد شد. شرکت‌کنندگان جوایز خود را پس از پایان دوره “Break and Return” پروژه دریافت خواهند کرد.

کاربر X در پروژه A توکن را خریداری کرده و در آن شرکت می‌کند و 10 ETH از توکن آنها را خریداری می‌کند. بنابراین، پس از تکمیل فروش عمومی آن توکن، به کاربر X مقدار ETH مربوط به مشارکت او بر اساس تعداد کاربرانی که از نظر درصد توکن‌ها را خریده‌اند، پاداش و جایزه خود را دریافت می‌کند.

راه اندازی خط مشی «Break and Return» در CCH

راه‌اندازی و فهرست تبادل رسمی توکن CCH، آغاز «خط‌مشی شکست و بازگشت» در coinchase است. وقتی توکن CCH رسما راه اندازی شد و برای اولین بار در بورس دارایی دیجیتال برای اولین و در بورس دارایی دیجیتال فهرست شد، کاربران تنها با یک ETH می‌توانستند در مقابل دوETH ، عضو Coinchase شوند.

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید
مقاله پیشنهادی: آموزش اینترنت اشیاء

همانطور که در مطالب قبلی در مورد خط مشی Break و Return توضیح داده شده است، در عرض 48 ساعت پس از فهرست صرافی به کمتر از قیمت فروش عمومی خود می‌رسد، شرکت‌کنندگان در فروش عمومی CCH ممکن است انتخاب کنند ETH خود را بازگردانند، از جمله ارزش یک اتریوم خود را که پیش از این در coinchase قفل شده بود.

سپس کلیه دارایی‌ها به شرکت‌کننده بازگردانده می‌شود. در 48 ساعت آینده، اگر میانگین قیمت CCH کمتر از قیمت فروش عمومی CCH نباشد، اعضا واجد شرایط درخواست بازپرداخت نخواهند بود. اگر عضو نیستید، حق بهره‌مندی از خط مشی ویژه Break و Return را نخواهند داشت. برای لذت بردن از «خط‌مشی شکست و بازگشت»، شرکت‌کنندگان فروش عمومی ابتدا باید عضو Coinchase شوند.

توکن متاورس CCH

کلام آخر

توکن CCH اولین پلتفرم تامین مالی جمعی بلاک چین با سرویس  Break Return and Returnاست. نحوه استفاده از آن همانطور که گفته شد آسان مانند خرید مانا از صرافی است که باید در ابتدا عضو شوید تا از مزایای عضویت خود بهره‌مند شوید.

لطفا نظر بدید، ممنون

برای دریافت مطالب جدید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام آیرنکس را دنبال کنید.
تصویر از محمد رحیمی

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم. سعی میکنم در آیرنکس مطالب مفید قرار بدهم. سوالات مربوط به این مطلب را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام کنید. سعی میکنم در اسرع وقت به نظرات شما پاسخ بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.