نرم افزار

دانلود نرم افزار Plexim Plecs (شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت)

لینک دانلود نرم افزار Plexim Plecs را آماده کردیم. از نرم افزار Plexim Plecs برای شبیه سازی مدار های الکترونیک قدرت استفاده میشود.

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)
نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت (دانلود Plexim Plecs Standalone)

برای دانلود کلیک کنید !

رمز فایل : irenx.ir

توضیحات نرم افزار : (ترجمه ماشینی هستش و دقت نداره !)

نرم افزار شبیه سازی مدار الکترونیک قدرت

بستر مستقل شبیه سازی

PLECS Standalone یک بسته نرم افزاری مستقل برای شبیه سازی سیستم های قدرت الکترونیک است. اگر استقلال از سایر سیستم عامل های شبیه سازی مهم باشد، PLECS Standalone یک راه حل همه جانبه برای مدل سازی مدار های پیچیده الکتریکی و کنترل های پیشرفته در یک محیط واحد را فراهم می کند.

با توجه به موتور بهینه سازی آن، PLECS Standalone بسیار سریعتر از PLECS Blockset عمل می کند. PLECS Standalone با استفاده از کتابخانه بلوک جامع، راه حل مقرون به صرفه اما قدرتمند برای شبیه سازی سیستم پویا به طور کلی ارائه می دهد.
حل کننده های اختصاصی

اتمل استودیو


PLECS Standalone همراه با موتور خود برای حل معادلات مدار می آید. کاربر می تواند بین متغیر گام و solver های مرحله ثابت را انتخاب کند. به طور کلی برای شبیه سازی دقیق و کارآمد، برای حل کننده های زمان گام متغیر، چرا که آنها در طول شبیه سازی بسته به دینامیک مدل، اندازه گام را می گیرند. PLECS Autonomous فراهم می کند solvers به ​​طور ضمنی و صریح متغیر گام بهینه سازی شده برای سیستم های سفت و سخت و غیر سفت.

دانلود Plexim Plecs Standalone

سیستم های داده نمونه

موتور شبیه سازی اجازه می دهد تا کاربر را به مدل داده های نمونه ای، یعنی سیستم های گسسته که فقط در زمان های متفاوت تغییر می کنند، مدل سازی کنیم. کاربران می توانند سیستم هایی را که بطور دوره ای یا در فواصل متغیر نمونه برداری می شوند، سیستم هایی با بلوک هایی با نرخ نمونه های مختلف و سیستم هایی که بلوک های مداوم و گسسته را جمع می کنند، مدل کند.
قابلیت همکاری

آردوینو

مدل های شبیه سازی را می توان با استفاده از PLECS Blockset با استفاده از توابع واردات و صادرات مبادله کرد. تمام اجزای کتابخانه و ابزار مدل سازی ارائه شده در PLECS Standalone نیز در PLECS Blockset موجود می باشد. هنگام وارد کردن یک مدل ایجاد شده با PLECS Blockset، قسمت Simulink نادیده گرفته می شود.

5 (4 نفر)

برای دریافت مطالب جدید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم. سعی میکنم در آیرنکس مطالب مفید قرار بدهم. سوالات مربوط به این مطلب را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام کنید. سعی میکنم در اسرع وقت به نظرات شما پاسخ بدهم.

10 نظر

 1. سلام کسی هست که نرم افزار plecs رو بلد باشه،بخش ماشینهایdc_dc

  1. سلام در زمینه نرم افزار دیگه فعالیتی نداریم.

 2. کل وبسایت شما مثل اینکه سرکاریه. حتی یدونه هم لینک ندادین!!

  1. دوست عزیز سایت آیرنکس دیگر در زمینه نرم افزار فعالیت نمیکند. لینک ها پاک شده اند. در حال حاضر تمرکز سایت بر روی پروژه ها و آموزش های الکترونیک است.

  1. سلام. لینک دانلود برخی از نرم افزار های سایت حذف شده اند. در صورتی که نیاز دارید برایتان ایمیل میشود.

  2. سلام میشه لطفا لینک دانلود Plexim Plecs Standalone رو برام ایمیل کنید؟ خیلی ممنون

 3. سلام
  در این نرم افزار کلا ترانزیستور BJT وجود نداره و اینطور که در سایتش نوشته به جای اون به دلیل رفتار بسیار مشابه از Ibgt باید استفاده کرد
  سوالم اینه که در BJT یک بیس داره که به هر جایی از مدار بخواهیم می تونیم وصل کنیم ولی تو این نرم افزار این قسمت ibgt رو چطور باید به مدار وصل منیم تا بتونیم به صورت BJT اتتفاده کنیم
  ممنون

  1. سلام . والا لینک نرم افزار رو گذاشتم در مورد خودش اطلاعات ندارم :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *