آموزش الکترونیککتاب های رشته الکترونیک

دانلود کتاب مدار های الکتریکی ویلیام هیت (رایگان)

یکی از مهم ترین ویژگی ها برای استخدام یک مهندس، توانایی آن در زمینه تحلیل مدار های الکتریکی می باشد. تحلیل مدار الکتریکی یکی از مهم ترین بخش های مهندسی برق و الکترونیک است. یکی از مهم ترین منابع مربوط به تحلیل کردن مدار ها در رشته های برق و الکترونیک کتاب ویلیام هیت است. در این مطلب لینک دانلود مستقیم کتاب ویلیام هیت و همچنین فایل حل المسائل آن را به صورت رایگان برای دانلود شما قرار دادیم.

چرا کتاب ویلیام هیت؟

کتاب مدارهای الکتریکی ویلیام هیت دارای انواع مسائل و مثال های مختلف است و همچنین تعداد زیادی تمرین در آن قرار داده شده است. هر درس در این کتاب به شکل کامل و مناسب تدریس شده همچنین ترتیب بیان مطالب باعث شده است که این کتاب، کار آمد ترین کتاب در زمینه تحلیل مدار های الکتریکی باشد.

پیشنهاد اصلی ما این است که قسمت مثال های این کتاب را چند بار بخوانید.

در کتاب مدار های الکتریکی چه مواردی وجود دارد؟

در این کتاب تحلیل مدار ها و مهندسی برق همراه با قطعات اساسی و کلا مدار های الکتریکی توضیح داده میشود. در ادامه قوانین مربوط به ولتاژ و جریان و همچنین تحلیل گره و مش بیان میشود. در مورد تقویت کننده های عملیاتی، خازن ها و اقاگر ها، مدار های RL, Rc و RLC به طور کامل توضیح داده میشود. تحلیل مدار های سینوسی، منبع های انرژی و مدار های چند فاز به شکلی عالی به دانشجویان آموزش داده میشود.

مدار هایی با کوپل مغناطیسی، فرکانس های مختلف و تبدیل لاپلاس و همچنین تحلیل مدار ها در حوزه S توضیح داده میشود. در نهایت پاسخ فرکانسی، شبکه های دودرگاهی، تحلیل فوری مدار و توپولوژی مورد بررسی و تحلیل قرار داده میشود.

برای دانلود نسخه PDF این کتاب به همراه فایل حل مسائل روی لینک زیر کلیک کنید.

3.7 (29 نفر)

برای دریافت مطالب جدید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم. سعی میکنم در آیرنکس مطالب مفید قرار بدهم. سوالات مربوط به این مطلب را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام کنید. سعی میکنم در اسرع وقت به نظرات شما پاسخ بدهم.

4 نظر

    1. سلام عزیز
      بررسی شد لینک سالم هست

  1. سپاس بیکران خالق یکتا را که هرچه داریم از اوست. و حضرت علی رضی الله عنه میفرمایند هر کسی کلمه به من بیاموزد گویا بنده را غلام خویش ساخته است.که این خود نشان از ذکات علم می باشد باتشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *