رپورتاژ آگهی

برای خرید آیفون تصویری دقیقا چه اطلاعاتی نیاز است؟

خرید آیفون تصویری این روزها الزامات هر منزل و ساختمانی است و از آنجا که آیفون تصویری کارایی امنیتی دارد و با امکاناتی که تولیدکنندگان روی آن قرار می‌دهند آن ها را به وسیله ای برای کنترل تردد در منزل تبدیل شده است. بنابراین نصب آن روی هر ساختمانی ضروری است.

از آنجا که انواع آیفون تصویری از امکانات مختلفی برخوردارند و هر برند دارای قیمت های مختلفی است انتخاب و خرید آیفون تصویری مناسب اطلاعاتی می خواهد که قصد داریم به بررسی آن بپردازیم:

خرید آیفون تصویری بر اساس داشتن یا نداشتن حافظه

دربازکن‌ های تصویری از نظر ذخیره سازی فیلم و عکس به با حافظه یا بدون حافظه تقسیم می شوند. داشتن حافظه داخلی نشان می دهد که آیفون می تواند عکس و فیلم تهیه کند. هر آیفون تصویری با حافظه معمولا تعداد معینی فیلم و عکس در خود ذخیره می کند. گاهی دربازکن های تصویری حافظه داخلی ندارند ولی برای این منظور می توان به کارت حافظه SD آن ها افزود. البته گاهی با داشتن حافظه داخلی هم می شود کارت حافظه به آن اضافه کرد تا حجم فضای حافظه برای عکس و فیلم افزایش یابد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق فروشگاه اینترنتی فارسیان شاپ که نمایندگی آیفون تابا مشهد و شرق کشور است و البته به همه کشور محصولات تابا، الکتروپیک، کوماکس و… ارسال می کند اقدام کنید.

خرید آیفون تصویری با توجه به قابلیت های ارتباطی

همان‌طور که بیان شد دربازکن تصویری تنها دستگاهی برای باز و بستن درب نیست. با قابلیت های ارتباطی آیفون شما یک دستگاه امنیتی و کنترل تردد در خانه دارید. از جمله این امکانات ارتباطی اتصال به دوربین مداربسته است که از آن طریق می توانید فضای بیشتری را زیر نظر بگیرید. شما می توانید اقدام به خرید آیفون تصویری ای کنید که قابلیت اتصال به یک پنل و یک دوربین را دار یا قابلیت اتصال به بیشتر از یک دوربین.

خرید آیفون تصویری که امکان اتصال به دوربین مداربسته باشد به شما این امکان را می دهد که در مانیتور آیفون تصویری بتوانید تصویر دوربین مداربسته را مشاهده کنید.

یکی دیگر از قابلیت های ارتباطی ارتباط با واحدهای دیگر در ساختمان است. به این قابلیت اینترکام می گویند. از این طریق بدون نیاز به تماس تلفنی می توانید با دیگر همسایه ها و گاه با واحد نگهبانی تماس گرفته و صحبت کنید.

اگر نیاز به قابلیت اینترکام دارید پیشنهاد ما به شما خرید آیفون تصویری الکتروپیک است. الکتروپیک اکثر قابلیت های ارتباطی را پوشش می دهد.

انواع آیفون تصویری
برای خرید آیفون تصویری نیاز است اطلاعات کافی از امکانات و ویژگی های آن داشته باشید درباره حافظه یا سایز مانیتور یا …

همچنین قابلیت اتصال به تلفن همراه و ثابت یا وای فای برای جوابگویی زمانی که کسی جوابگوی مراجعه کننده نیست طراحی شده است. با اتصال به وای فای از طریق اپ مخصوص آن روی گوشی موبایل می توان کل امکانات آیفون تصویری را به گوشی انتقال داد تا از راه آن بتوان بدون نیاز به حضور فیزیکی با مراجعه کننده صحبت کنید یا درب را باز کرد.

خرید آیفون تصویری با قابلیت اتصال به آسانسور یا جک

در زمان خرید آیفون تصویری می توانید این را در نظر بگیرید که آیفون قابلیت فراخوان کردن آسانسور و باز کردن جک درب پارکینگ را داشته باشد. شما با امکان فراخوانی آسانسور می توانید بدون انتظار کنار آسانسور آن را به طبقه خود فراخوانی کنید.

ارتباط با جک درب پارکینگ هم جهت باز کردن درب اتوماتیک بدون استفاده از ریموت جک مورد استفاده قرار می گیرد. این امکان در آپارتمان ها یا ساختمان های بزرگ برای باز کردن درب اتوماتیک پارکینگ استفاده دارد در این حالت می توان بدون استفاده از ریموت مثل زمانی که ریموت را فراموش کرده ایم یا بخواهیم در پارکینگ را برای مهمان باز کنیم از این قابلیت آیفون تصویری استفاده می کنیم.

خرید آیفون تصویری با امکان تلفن کننده

قابلیت تلفن کننده که بر روی بعضی از گوشی های آیفون تصویری وجود دارد در حالی که جوابگوی مراجعه کننده نباشید به شماره شما تماس می گیرد.

اگر از این قابلیت خوشتان آمده بهتر است بدانید که یکی از برندهایی که این امکان را روی گوشی آیفون تصویری خود دارد تابا الکترونیک است. اگر قصد خرید آیفون تصویری تابا را دارید بد نیست به فروشگاه اینترنتی فارسیان شاپ سری بزنید.

خرید آیفون تصویری هندزفری یا صفحه لمسی

یکی از قابلیت هایی که در زمان خرید آیفون تصویری می توانید از فروشنده بخواهید داشتن صفحه نمایش لمسی است که با کمک این صفحه نمایش دیگر نیازی به دکمه های فشاری نیست که آن مسئله باعث زیبایی بیشتر آیفون می شود. همچنین زمانی که گوشی یا دهنی روی دستگاه نیست که به آن اصطلاحا قابلیت هندزفری می گویند که از را میکروفن و بلندگو برای صحبت با مراجعه کننده می تواند بدون گوشی حرف زد. این قابلیت آیفون تصویری را به یک صفحه تبدیل کرده است تنها یک صفحه نمایش به چشم می خورد.

اگر در مورد این مطلب سوالی دارید در قسمت نظرات بپرسید

تقسیم بندی آیفون تصویری از روی سایز مانیتور

یکی از رایج‌ترین و اولین تقسیم بندی های آیفون برای خرید آیفون تصویری تقسیم بر اساس سایز نمایشگر است. مانیتورهای آیفون تصویری از سایز ۳/۵ اینچ که کوچکترین اندازه مانیتور است شروع می شود. بعد از آن سایز ۴/۳ اینچی و بعد از آن سایز ۷ اینچی است. سایز متوسط در بین آیفون های تصویری سایز ۷ اینچ است. در نهایت سایز ۱۰ اینچ است که بزرگترین سایز بین آیفون های تصویری است.

اگر می خواهید تصویری بزرگ و واضح داشته باشید مشخصا باید از سایز ۱۰ اینچ خریداری کنید. البته یکی از فاکتورهای اساسی برای خرید آیفون تصویری قیمت مناسبش می باشد. اگر این عامل برای شما خیلی موثر است اقدام به خرید آیفون تصویری با سایز ۳/۵ یا ۴/۳ اینچی کنید. برای مثال یکی از مدل های پرطرفدار آیفون تصویری تابا مدل ۵-۴۳ می باشد که سایز نمایشگر آن ۴/۳ اینچی می باشد.

5 (1 نفر)

برای دریافت مطالب جدید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم. سعی میکنم در آیرنکس مطالب مفید قرار بدهم. سوالات مربوط به این مطلب را در قسمت نظرات همین مطلب اعلام کنید. سعی میکنم در اسرع وقت به نظرات شما پاسخ بدهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *