نرم افزار

دانلود مولتی سیم نرم افزار Multisim + فیلم آموزش نصب

سلام. نرم افزار مولتی سیم ورژن 14.2 را آماده کرده ایم. لینک دانلود به صورت نیم بها قرار داده شده است.

دانلود نرم افزار مولتی سیم 

مولتی سیم یکی از معدود برنامه های طراحی مدار برای به کارگیری شبیه سازی بوده و به طور گسترده در آکادمی و صنعت برای آموزش طراحی مدارها و شماتیک الکترونیکی آن ها استفاده می شود. انواع شبیه سازی های صورت گرفته توسط مولتی سیم شامل شبیه سازی های تعاملی، گذرا، رفت و برگشتی AC، نقطه عملیاتی DC، رفت و برگشتی DC و رفت و برگشتی پارامتر هستند.

لینک دانلود به همراه فیلم آموزش در انتهای صفحه قرار داده شده است.

نرم افزار مولتی سیم چیست؟

مولتی سیم نرم افزار طراحی مدار و شبیه سازی SPICE  با استاندارد صنعتی برای حوزه الکترونیک قدرت، آنالوگ و دیجیتال در آموزش و تحقیقات است. نرم افزار مولتی سیم شبیه سازی SPICE با استاندارد صنعتی را در یک محیط ارتباطی شماتیک ادغام می کند تا فوراً رفتار مدار الکترونیکی را تجسم و تجزیه و تحلیل کند. رابط بصری آن به افراد کمک می کند تا تئوری طراحی مدار را تقویت کنند و نظریه آن را در طول برنامه درسی مهندسی بهبود بخشند. این برنامه با اضافه کردن شبیه سازی مدار قدرتمند و تجزیه و تحلیل به جریان طراحی، به محققان و طراحان کمک می کند تا تکرار نمونه های اولیه مدار چاپی (PCB) را کاهش داده و در هزینه های توسعه نیز صرفه جویی کنند. مولتی سیم یک محیط قدرتمند شماتیک و شبیه سازی است که مهندسین ، دانشجویان و اساتید می توانند از آن برای شبیه سازی مدارهای الکترونیکی و نمونه های اولیه مدار چاپی (PCB) استفاده کنند.

برای یادگیری آردوینو (برنامه نویسی، ساخت ربات، ارتباط با اندروید) روی دوره آموزش آردوینو کلیک کنید.
برای یادگیری کامل الکترونیک روی دوره آموزش الکترونیک کلیک کنید.

شمایی از برنامه مولتی سیم

تاریخچه Multisim

این برنامه در ابتدا با نام Electronic Workbench شناخته می شد و توسط شرکتی به نام Interactive Image Technologies ایجاد شده بود. در آن زمان عمدتاً به عنوان ابزاری آموزشی برای آموزش تکنیک های الکترونیکی و برنامه های مهندسی الکترونیک در دانشگاه ها مورد استفاده قرار می گرفت.  National Instrument  این نسخه قدیمی از آن را با ویژگی های توسعه یافته برای آموزش الکترونیک حفظ کرده است. در سال 1999 ، پس از ادغام شرکت اصلی با Ultimate Technology ، یک شرکت نرم افزار طراحی PCB ، ادغام شد.

امروزه این برنامه برای آموزش و آگاهی دانشجویان توسعه یافته است و به آن ها  کمک می کند تا به راحتی رفتار الکترونیک را با بیش از ٣٠ ابزار شبیه سازی بصری و بیش از ٢٠ نوع تجزیه و تحلیل آسان برای پیکربندی و مؤلفه های تعاملی که به اثبات رسیده تقویت کنند. تئوری و آماده سازی دانشجویان برای چالش های طراحی نیز در این برنامه در نظر گرفته شده است. کاربران نرم افزار با عضویت فعال در برنامه خدمات استاندارد (SSP) واجد شرایط به روزرسانی آن نیز می شوند. این نرم افزار به مربیان این امکان را می دهد تا مدار را به روشی آموزش دهند که به حداکثر رساندن یادگیری دانشجویان و آمادگی در دنیای واقعی منجر شود.

کاربرد مولتی سیم

نرم افزار مولتی سیم دارای امکانات و بستر مناسبی برای کاربردهای مختلف است. امروزه با توجه به برنامه های موجود، مولتی سیم دارای شرایط بهتری برای آموزش و تقویت دانش علاقمندان این حوزه است. این برنامه در موارد زیر می تواند یادگیری شما را بهبود ببخشد.

 •  تحلیل رفتار مدار: ابزارهای شبیه سازی شده و تجزیه و تحلیل پیشرفته در مولتی سیم درک کاملی از رفتار مدار، که باعث تقویت نظریه کتاب های درسی نیز می شود را فراهم می آورند.
 • آموزش الکترونیک: به عنوان یک ابزار یادگیری ، از طریق طراحی بصری ، شبیه سازی تعاملی و ادغام یکپارچه ، تئوری انتزاعی را به سیگنال های واقعی متصل می کند.
 • تقویت نظریه با مقایسه سیگنال های واقعی و شبیه سازی شده: مولتی سیم رویکرد عملی سازی آموزش های مهندسی را به واقعیت تبدیل کرده است.
 • امکان آموزش منطق دیجیتال و به کار گیری آن روی سخت افزار: این برنامه فراتر از شبیه سازی استاندارد SPICE  است و شامل یک کتابخانه گسترده ای برای مؤلفه های دیجیتالی است که می توان در هر وسیله Digilent FPGA شبیه سازی و مستقر کرد.

نمونه ای از شبیه سازی طراحی مدار در مولتی سیم

انواع شبیه سازی های مولتی سیم

این برنامه به طور گسترده در آکادمی و صنعت برای آموزش مدار ها ، طراحی شماتیک الکترونیکی و شبیه سازی SPICE استفاده می شود. انواع شبیه سازی های صورت گرفته توسط مولتی سیم شامل موارد زیر هستند. 

شبیه سازی تعاملی: شبیه سازی تعاملی در مولتی سیم، یک نوسان سنج را تقلید می کند. این یک شبیه سازی دامنه زمانی (گذرا) را تا هنگامی که زمان متوقف شود، انجام می دهد. اگر شبیه سازی تعاملی را از حالت شماتیک شروع کنید ، قابل مشاهده است و به شما اجازه می دهد تا بر خروجی نمودارها نظارت داشته باشید. همچنین می توانید مؤلفه های تعاملی مانند سوئیچ ها را در هنگام شبیه سازی روشن و خاموش و تغییرات را مشاهده کنید.

شبیه سازی گذرا: پاسخ مدار را به عنوان تابعی از زمان محاسبه می کند. بعد از مدت زمانی مشخص متوقف می شود و اجزای تعاملی نیز در طی شبیه سازی گذرا در دسترس هستند. شما در مولتی سیم می توانید برای ویرایش پارامترهای شبیه سازی گذرا ، یک قسمت خالی از شماتیک را انتخاب کنید ، روی پیکربندی ضربه بزنید یا کلیک کنید و تنظیمات شبیه سازی را گسترش دهید.

شبیه سازی رفت و برگشتی  AC: مولتی سیم در اینجا، پاسخ فرکانس مدار های خطی را محاسبه می کند. برای ویرایش پارامترهای شبیه سازی AC ، می توانید، یک قسمت خالی از شماتیک مورد نظر را انتخاب کرده ، روی آن کلیک کرده و تنظیمات شبیه سازی را بررسی کنید.

شبیه سازی نقطه عملیاتی در MultiSim

شبیه سازی نقطه عملیاتی DC : نقطه عملیاتی DC ، به عنوان نقطه تمایل و انحراف نیز شناخته می شود. این یک ولتاژ و یا جریان پایدار در پین مشخص شده از یک دستگاه فعال است که هیچ سیگنال ورودی روی آن اعمال نمی شود. اگر شبیه سازی نقطه عملیاتی DC را از شماتیک شروع کنید ، قابل مشاهده خواهد بود. رفتار متغیر همه خازن ها ، سلف ها و منابع مستقل نادیده گرفته می شود. با خازن ها به عنوان مدار باز رفتار می شود و سلف ها به عنوان مدار کوتاه تحت بررسی قرار می گیرند. هیچ تنظیمات قابل تغییری برای کاربر در شبیه سازی نقطه عملیاتی DC در مولتی سیم وجود ندارد. 

همچنین اگر در مورد این مطلب سوالی داشتید در انتهای صفحه در قسمت نظرات بپرسید

شبیه سازی رفت و برگشتی  DC: حالت رفت و برگشتی DC توالی از شبیه سازی های نقطه عملیاتی DC را در مولتی سیم انجام می دهد، ولتاژ یا جریان یک منبع انتخابی را در مراحل از پیش تعریف شده در طیف وسیعی از مقادیر تغییر می دهد. همچنین منبع دوم می تواند برای اجرای یک جابجایی درونی استفاده شود و  برای اندازه گیری منحنی های I-V یک ترانزیستور مفید است.

شبیه سازی رفت و برگشتی پارامتر: حالت رفت و برگشت پارامتر یک سری شبیه سازی را اجرا می کند که به عنوان یک پارامتر انتخاب شده در مدار برای هر اجرا از شبیه سازی متفاوت هستند.

ورژن 14.2 به همراه لایسنس

دانلود آخرین نسخه مولتی سیم

حجم : 869.2 مگابایت (حجم دانلود نیم بها است)

رمز فایل : irenx.ir

سوالات متداول مولتی سیم

نرم افزار مولتی سیم چیست ؟

مولتی سیم نرم افزار طراحی مدار و شبیه سازی با استاندارد صنعتی برای حوزه الکترونیک قدرت، آنالوگ و دیجیتال است. نرم افزار مولتی سیم شبیه سازی با استاندارد صنعتی را در یک محیط ارتباطی شماتیک ادغام می کند. این نرم افزار یکی از محبوب ترین و حرفه ای ترین نرم افزار های شبیه سازی است.

نصب و فعال سازی مولتی سیم چگونه است ؟

نصب نرم افزار ساده است و برای فعالسازی باید فایل لایسنس موجود در پوشه Active نرم افزار را باز کرده و سپس تمامی مربع ها را سبز کنید.

مولتی سیم چه نوع شبیه سازی هایی انجام میدهد ؟

مولتی سیم دارای انواع شبیه سازی مدارات از جمله شبیه سازی تعاملی، شبیه سازی گذرا، شبیه سازی رفت و برگشتی AC، شبیه سازی نقطه عملیاتی DC، و … میباشد.

فیلم آموزش نصب نرم افزار مولتی سیم

بنا به درخواست شما فیلم آموزشی برای نصب مولتی سیم را آماده کردیم. فیلم کوتاه و کاملا عملی میباشد. در صورت وجود هر گونه سوال از نظرات اقدام کنید.

برای دانلود فیلم آموزش مولتی سیم کلیک کنید.

نظرتان را در مورد سرعت دانلود و فیلم آموزشی نرم افزار مولتی سیم با ستاره های پایین اعلام بفرمایید.

4.2/5 - (136 امتیاز)

دوره آموزش الکترونیک

برای دریافت مطالب جدید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام آیرنکس را دنبال کنید.

تصویر از محمد رحیمی

محمد رحیمی

محمد رحیمی هستم. سعی میکنم در آیرنکس مطالب مفید را قرار دهم. (در خصوص سوال در مورد این مطلب از قسمت نظرات همین مطلب اقدام کنید) سعی میکنم تمام نظرات را پاسخ دهم.

155 نظر

 1. سلام فایل اکتیو کردم ولی اتفاقی نیوفتاد فایل استارت هم ندارم چیکار کنم

  1. سلام عزیز، محل نصب نرم افزار رو بررسی کنید

 2. سلام ببخشید من دانلود کردم اما هرچی میزنم باز نمیکنه

  1. سلام عزیز، از نرم افزار winrar استفاده کنید

 3. سلام و درود،
  بنده از ویندوز 7 استفاده میکنم و این نرم افزار رو از سایت شما دانلود کردم و دقیقا طبق فیلم نصبش کردم.
  به هیچ ارور یا مشکلی بر نخوردم و نرم افزار کامل نصب شد و الان هم دارم ازش استفاده میکنم.
  با تشکر از سایت و مطالب مفیدتون.

  1. سلام عزیز، خوشحالم که سایت برای شما مفید واقع شده

 4. سلام اقای رحیمی خسته نباشید.
  آقای رحمی من همون ارور no operation performed رو میده بعد نرم افزار رو که میخواو از کنترل پنل حذف کنم توی کنترل پنل قسمت حذف برنامه ا این برنامه از مولتی سیم هست که پاک نمیشه national instruments software

  1. سلام عزیز، ارور رو در گوگل سرچ کنید راه حل نوشته شده به زبان انگلیسی

 5. سلام آقای رحیمی هرچی میخوام دانلود کنم نمیشه نمیدونم چرا
  از یک سایت دیگه دانلود کردم تو مراحل فعال سازی اشتباهی فایل های برنامه رو پاک کردم اما الان هرچی دوباره میخوام نصب کنم نمیشه

  میشه راهنمای کنی

  1. سلام عزیز، اروری که دریافت میکنید رو بفرمایید

  2. سلام خوبید من همه کار کردم تیک هارو فعال کردم رو گزینه اکتیویت زدم هیچ اتفاقی نیوفتاد برنامه نیس تو لابی

 6. سلام من مولتی سیم رو نصب میکنم ولی این ارور رو میده از چند سایت مختلف دانلود کردم ولی بازم ارور میده لطفا کمکم کنین
  دانشجو ام و باید حتما برا آزمایشگاه باید نصبش کنم.
  unfortunately. a problem occurred while launching a required file. install might be corruped. try redownloading or getting a new media distribution

  1. اگه از سایت های مختلف نرم‌افزار رو دانلود کردین ولی باز موفق نشدین ازش استفاده کنید باید نسخه فیزیکی نرم‌افزار رو خریداری کنید

 7. سلام خوبی بعد از وارد کردن رمز برای استخراج اون قسمت که باید next رو بزنی واسه قوانین رو نمیاره بالا ینی فقط کادر خالی رو میاره بالا

  1. سلام و درود،
   این به این معنی هست که یا سیستم
   شما ضعیف هست،یا ویروسی شده یا اینکه فایل درست اکسترکت نشده.
   موفق و پیروز باشید.

 8. باسلام خدمت اقای رحیمی
  من وقتی دانلود کردم و بعد از حالت فشرده در اوردم این ارور امد
  An error was encountered.
  unspecified error
  اگه میشه کمکم کنین
  سپاس

 9. با سلام.بر اساس فیلم زمان 1:40که next میزنم ارور عکس زیر رو میده:
  مشکل چیه؟
  سپاسگزارم

  1. سلام عزیز، ما پروژه انجام نمیدیم.

  2. قوانین رو برام نمیاره که تایید کنم

 10. سلام ، خسته نباشید
  دانلود و نصب و فعال سازی خیلی راحت بود ، عالی ، تشکر
  به بقیه دوستان هم پیشنهاد دادم

  1. سلام عزیز، خوشحالم که براتون مفید واقع شده.

 11. سلام من در انتهای نصب با این erorr مواجه میشوم the program can not start because api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from yor computer.try reinstalling the program to fix this problem چندین بار هم نصب کردم اما همین پیام را میدهد

  1. سلام عزیز. آموزش لینک زیر به شما در حل این مشکل کمک خواهد کرد:
   https://www.ghacks.net/2017/06/06/the-program-cant-start-because-api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0-dll-is-missing/

 12. سلام خسته نباشید من نرم افزار رو نصب کردم فعال سازی رو هم انجام دادم . برنامه هم اجرا میشه اسم نرم افزار
  NI UItiboard میشه عکس ابزارها با اونی که شما نصب کردید تغییر کرده
  آیا نرم افزار رو درست نصب کردم ؟

  1. سلام جناب، اسمش باید NI Multisim باشه در منوی استارت و درایور C بدنبال مولتی سیم بگردید.

 13. سلام مهندس ببخشید برنامه از حالت فشرده خارج کردم چهارتا فایل به اسم activatorو binوfeedsو pool هست که روی هر کدام کلیک کردم اتفاقی نمی‌افتد لطفاً راهنمایی بفرمایید

  1. سلام جناب، فیلم آموزش نصب رو مشاهده کنید.

 14. سلام مهندس ببخشید برنامه را دانلود کردم البته روی گوشی اندروید زمانی که می خواهم از حالت زیپ خارج کنم گذر واژه می خواهد لطفا راهنمایی کنید از روی فیلم آموزش چیزی متوجه نشدم با تشکر

 15. سلام
  ببخشید من دانلود کردم
  استخراج هم کردم روی فایل اینستال که میزنم یه صفحه میاد بعد میره
  و ارور مزنه
  لطفا کمک کنید ضروریه

  1. سلام جناب، متن ارور رو بفرستید.

 16. سلام من یه بار که دانلود کردم دیگه نمیتونم دوباره دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام جناب. این مشکل برای شما بوجود اومده و با یک دستگاه دیگه دانلود کنید یا راه دیگه ای رو امتحان کنید. محدودیتی برای تعداد دانلود وجود نداره.

 17. سلام من تموم مراحل رو انجام دادم اما اپ نیومد روی دسکتاپ

  1. سلام جناب. در منوی Start به دنبال این نرم افزار بگردین.

 18. سلام همه چیش درست بود ولی برنامه نیومد روی دسکتاپ
  اون NI یا multisim هم رو زدم ولی بجای اپ،فایلش رو میاره
  چطوری یه نسخه خام بزارم رو دسکتاپ؟

  1. سلام جناب. منظورتون از نسخه خام رو متوجه نشدم.

 19. سلام زمانی که فایل نصب رو اجرا میکنم ارور Entry point Not Found رو میده the procedure entry point next afterf could not be located in the dynamic link library MSVCR120_CLR0400.dll لطفا راهنمایی میکنید چیکارش کنم

  1. سلام جناب. این مشکل مربوط به ویندوزتون هست یا ویندوز رو عوض کنید یا در منابع خارجی راه حلش نوشته شده انجام بدین مشکلتون حل میشه.

 20. چرا نسخه کامل نیست نمیتونم از هیچ قطعه ای استفاده کنم چون نداره

 21. سلام من طبق اموزش پیش رفتم ولی نصب نمیشه همه مراحل کامل نصب میشه بدون ارور ولی برنامه نمیاد که بازش کنم چکار کنم؟

  1. سلام جناب. در منوی Start به دنبال این نرم افزار بگردین.

 22. سلام وقت بخیر
  من هرکاری میکنم نصب نمیشه چرا؟؟
  با مرورگر دیگه و گوشی دیگه هم امتحان کردم نشد

  1. سلام. این نرم افزار برای ویندوز میباشد.

  2. آموزش بسیار کامل بود ، فقط همین آهنگ زیبا چه اسمی داشت ،اهنگش عالی بود

  3. سلام جناب. خوشحالم که براتون مفید بوده، آهنگ miss guitar از moreza هست.

 23. سلام خسته نباشید. تو فیلم موقع نصب از قسمت agree شروع می شد ولی برای من رو قسمت select هست و نوشته no operation to be performed مشکل چیه؟ هر کار می کنم از منو بالا نمی تونم agree رو انتخاب کنم

  1. سلام. این ارور بدلیل این هست که نرم افزار مولتی سیم از قبل روی سیستم شما نصب هست. باید نرم افزار رو به طور کامل پاک کنید سپس مطابق با فیلم آموزشی پیش برید.

 24. سلام. من هرچه روی لینک میزنم دانلود نمیشه. البته من خارج از ایران هستم. آیا آی پی برای خارج بسته هست؟

  1. سلام جناب، خیر برای خارج هم باز هست. با یک مرورگر دیگه امتحان کنید.

  1. سلام جناب. بررسی شد لینک دانلود نرم افزار Multisim صحیح است.

  2. سلام دانلود میشه ولی نمیتونم ازش استفاده کنم؟؟؟؟؟؟

  3. سلام جناب. با نرم افزار WinRAR باز کنید.

  1. سلام. بستگی به سیستم عاملتون داره.

  2. ممنون ازپاسخگویی.ویندوز ده هست.لب تاب سیپیو 3 رم12 و گرافیک اینتل920mxبنظره جنابعالی مشکل از کجاست؟

 25. درود بر شما من دانلود کردم و اکسترکت موقع نصب ارور میده و میگه اتصال اینترنت خود را چک کنید.مشکل کجاست؟متشکر.

 26. سلام خسته نباشید
  من نرم افزار رو کامل و طبق فیلم نصب کردم اما فعال نمیشه…
  همه مراحل رو هم توی فیلم رفتم و بعد از active کردن بازم ازم کد لایسنس میخاد برنامه؟
  باید چیکار کنم؟

  1. سلام جناب. فیلم آموزش نصب مولتی سیم رو مشاهده کنید.

  1. سلام. فایل نرم افزار Multisim صحیح هست. دوباره دانلود کنید.

  2. دوباره دانلود کردم ی سری فایل ها اکترکت نمیشه و همش ارور میده…. TRY AGAIN یا SKIP
   SKIP میزنم اکسترکت ادامه میده بعد اتمام پوشه هایی دارم که خالی ….

  3. این فایل تعداد متعددی دانلود شده و هر روز دانلود میشه. دوباره با یک اینترنت قوی دانلود کنین.

  4. سلام . احتمالا داخل فلش مموری عملیات استخراج رو انجام میدید، اگه همینطوره کپی کنید داخل یکی از درایوها بعد استخراج کنید درست میشه .

  5. سلام عزیز، سرور دانلود سالم است میتونید دانلود کنید.

 27. مرسی از سایتتون خیلی عالی بود هم فیلم اموزش هم برنامه . خسته نباشید

 28. این رو نصب کردم خیلی عالیه ولی هر دفعه که میرم توش میام بیرون اون فایل نصب شده از بین میره
  من برای اینکه هر دفعه نیاز به نصب کردن دوباره نباشه چند تا کپی گرفتم هر دفعه که باهاش کار میکنم اون حذف میشه میرم سراغ یکی دیگه

  1. سلام جناب. این اتفاق با نرم افزار مولتی سیم طبیعی نیست پیشنهاد میکنم بررسی کنید که نرم افزار خاصی این کار رو انجام میده یا ویندوزتون رو دوباره نصب کنید.

 29. سلام وقت بخیر
  ممنون از آموزش نصب…مفید بود.
  فقط یک سوال: کتابخونه ی خاصی رو نیاز نداره که جدا دانلود کنم؟

  1. سلام جناب. خوشحالم که راضی بودین. بسته به فعالیتی که میخواید انجام بدین ممکنه نیاز باشه کتابخانه جداگانه نصب کنید.

 30. سلام این برنامه رو میخوام نصب کنم
  Unfortunately, a problem occurred while launching a required file. Install might be corrupted. Try redownloading or getting a new media distribution.
  معنیش👇🏻
  متأسفانه هنگام راه اندازی یک پرونده مورد نیاز مشکلی رخ داد. نصب ممکن است خراب باشد. دوباره بارگیری کنید یا یک توزیع رسانه جدید دریافت کنید.
  توزیع رسانه از کجا بگیرم و دوباره دانلود کردم

  1. سلام جناب، این ارور رو در کجا دریافت میکنین؟

 31. سلام اگه میشه لینک چک کنید روی دانلود میزنم صفحه جدید باز میشه ولی بارگذاری نمیشه

  1. سلام جناب. لینک دانلود نرم افزار صحیح هست. با اینترنت یا دستگاه دیگه ای چک کنید.

 32. سلام ببخشید برنامه رو نصب کردم و مراحل نصب رو طبق اموزش انجام دادم ولی درر نصب اخر ارور میده

  1. سلام جناب. اروری که در نرم افزار مولتی سیم دریافت میکنید رو بفرمایید.

  2. سلام. من برنامه رو نصب و فعالسازی کردم دقیقا مطابق با فیلم آموزش سایت ولی متاسفانه وقتی نرم افزار رو باز میکنم باز هم سریال نامبر میخواد. باید چی کار کنم؟ ممنون از شما

 33. سلام جناب میتونید
  یک مدار مقایسه کننده چهار بیتی را در مولتی سیم و یا پروتیوس شبیه سازی کنید.
  و برام بفرستید واتساپ هزینه هم میدم

  1. سلام جناب. پروژه سفارشی انجام نمیدیم.

  2. سلام مهندس
   من نرم افزار رد نصب کردم ولی متاسفانه برای طراحی مدار به مشکلی خوردم اونم نبودن رله هستتش
   شماتیک رله یه جوریه اصلا خود رله انگار نیست میشه راهنمایی کنین

 34. سلام اقای رحیمی ببخشید من وقتی مدارم رو run می کنم error می دهد چرا؟؟؟؟

  1. سلام جناب. چه اروری دریافت میکنید؟

  2. A simulation error has occurred. Would you like to run the Convergence Assistant to attempt to resolve this problem automatically?

  3. نرم افزار رو به طور کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 35. سلام خسته نباشید
  میگم که چرا نمیشه دانلودش کرد؟

  1. سلام جناب. بررسی شد لینک دانلود نرم افزار مولتی سیم مشکلی ندارد.

  2. تو قسمت کادر سبز رنگ که نوشته دانلود آخرین نسخه مولتی سیم باید کلیک کنم دیگه؟

  3. بله جناب روی همون لینک باید کلیک کنید.

  4. بعد از 30ثانیه نمیره صفحه بعد مشکلش چیه؟

  5. یکبار دیگه بررسی کنید مشکلی نباید وجود داشته باشه. با یک مرورگر دیگه هم امتحان کنید.

 36. سلام من نرم تفزار رو نصب کردم و از حالت فشرده هم خارجش کردم ولی وقتی می خوام نصب رو طبق فیلم آموزشی شروع کنم متاسفانه یه پنجره باز میشه که توش نوشته NO operation to beperformed ولی توی اون فیلم آموزشی این مورد اصلا نمیاد و درضمن وارد قسمت Agree نمیشه

  1. سلام جناب. این ارور بدلیل این هست که نرم افزار مولتی سیم از قبل روی سیستم شما نصب هست. باید نرم افزار رو به طور کامل پاک کنید سپس مطابق با فیلم آموزشی پیش برید.

  2. من نصب کردم ولی لاینس میخاد 16 رقمی

  3. فیلم آموزش نصب رو مشاهده کنید.

 37. تمام مراحل رو انجام دادم الان از کجا برنامه رو اجرا کنم

  1. سلام جناب. به منوی Start برید و NI رو سرچ کنید. نرم افزار مولتی سیم رو پیدا خواهید کنید.

 38. سلام موقع نصب ارور زیر میاد:
  No operation to be performed.

  باید چکار کنم.

  1. سلام جناب. در کدوم قسمت از نصب این ارور رو مشاهده میکنید؟

  2. این ارور برای زمانی هست که شما مولتی سیم رو نصب کردید. ابتدا نرم افزار مولتی سیم رو به طور کامل از سیستمتون پاک کنید و بعد فرآیند نصب رو آغاز کنید.

 39. بعد از اینکه در قسمتNI License Activator 1.2 تغیرات رو ایجاد کردیم چه باید کنیم؟

  1. بعد از اون فقط باید نرم افزار رو اجرا کنید.

  2. خب باید در خود صفحه ی کامپیوتر بیاید اما این اتفاق نمی افتدیا اینکه کار دیگه ای رو باید انجام بدم؟

  3. در منو استارت هم نرم افزار مولتی سیم رو مشاهده نمیکنید؟

  4. اقا مشکلم بر طرف شد واقعا ممنونم از سایتتون از دیروز تا حالا میخواستم برای درسم نصبش کنم اما نمیشد خیلی ممنونم

  5. سلام این نرم افزار مخصوص نسخه ویندوز یا و اسه نسخه اندروید

  6. سلام جناب. برای ویندوز میباشد.

 40. سلام خسته نباشید طبق فیلم عمل کردم اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد چه کنم؟

  1. چه اتفاقی باید رخ بده؟ مشکلتون چیه؟

 41. سلام خسته نباشید من وقتی میرم تو برنامه ادرس ایمیل میخواد وقتی میزنم میگه ادرس ایمیل معتبر نیست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام. فیلم آموزش نصب نرم افزار مولتی سیم رو مشاهده کنید. دقیقا مانند فیلم عمل کنید.

 42. خاک بر سر ما که هر نرم افزاری رو باید کرک کنیم
  ندادن پول اینا دزدی نیست دزدی حرام نیست…

  1. سلام. بله متاسفانه وضعیت به همین صورت هست. و در حال حاضر مسئله فقط پول ندادن نیست. اغلب شرکت های نرم افزاری لایسنسی رو به ایرانی ها نمیفروشند.

 43. سلام من وقتی فایل install رو باز میکنم این ارور رو میده no operation to be performed
  چکار کنم؟

  1. سلام جناب. از چه ویندوزی استفاده میکنید ؟

  1. سلام این نرم افزار کدوم نسخه اش برای ویندوز xp ست؟

 44. سلام من مولتی سیم را از سایت شما دانلود کردم رمزش توی سایت نوشتین اما نوی وین رار برای استخراج رمزو میزنم میگه اشتباس

  1. سلام جناب. رمز صحیح است تمام حروف رو به صورت کوچک و بدون www وارد کنید : irenx.ir

 45. سلام وقت بخیر .
  زمانی که در حال نصب شدن هست .نصب متوقف میشه و میگه اتصال اینترنت خود را چک کنید درصورتی که ایننرنت وصله .ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. سلام جناب. به این مشکل تا بحال برنخوردم. محض اطمینان قبل از نصب اینترنت خودتون رو قطع کنید.

 46. سلام تمامی مراحل توی فیلم رو انجام دادم ولی الان فایل نصب شده ی برنامه رو پیدا نمیکنم چرا

  1. سلام. محل نصب در مراحل اولیه نصب مشخص میشه باید همونجا به دنبالش باشید. همچنین در منوی استارت کلمه “NI” یا “Multi Sim” رو وارد کنید.

 47. سلام همه سایت ها همین فایل ها گذاشتید گذاشتن بدون راهنما مثل هموناهه 10 نفر می گن روش نصب حتما نمی دونن که می گن . شما بلدید پس بگید نحوه ی نصبش چیه چون من 2 بار نصب و حذف کردم .تشکر

  1. سلام جناب. نصب بسیار ساده ای داره. این صفحه رو ذخیره کنید به زودی آموزش تصویری نصب رو قرار میدیم. با احترام

 48. سلام خسته نباشید اموزش نصب و فعالسازی رو میزارید من مشکل دارم ممنون

  1. سلام. سعی میکنم به زودی آموزش نصب رو قرار بدم. اگر مشکلی دارید بگید همینجا کمکتون کنم.

 49. من دانلود کردم ولی نمیدونم چگونه نصب کنم؟؟؟
  خوههش میکنم بگین؟؟؟؟

  1. شما از سایت ما دانلود نکردی . فایل سایت ما نصب سختی نداره !

 50. سلام.من نرم افزار دانلود کردم وقتی می‌خوام نصب کنم رمز می خواد.میشه رمزو بهم بگین ممنون از سایت خوبتون

  1. موارد مورد نیاز توی فایل هستش

 51. ضمن عرض سلام وخسته نباشید
  باتشکر از شما وآرزوی سلامتی وموفقیت برای شما عزیزان.

  1. سلام ، والا نصب سختی نداره شما هر کجا به مشکل خوردی توی انجمن بگو تا کمکت کنم

 52. سلام و خسته نباشید
  من سه تا پارت رو دان کردم ، از توی وینر میخوام بیارم بیرون پسوورد میخواد ، پسووردش چیه عزیز؟
  09**5095540

  1. سلام ، زیر لینک دانلود با رنگ قرمز نشون داده شده

  2. سلام آقای رحیمی با سپاس از خدمات و زحمات شما میشه لطفا و خواهشاً اسم آهنگ فیلم آموزشی بالا رو بگید

  3. سلام جناب. ممنونم. آهنگ Miss Guitar از Moreza هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *